.:: TURNIEJ HUMANISTYCZNY ::.

-

 29 stycznia została przeprowadzona V edycja Humanistycznego Turnieju Klas. Warunkiem zakwalifikowania się i tym samym wzięcia w nim udziału było wykonanie przez klasę plakatu prezentującego typ szkoły lub zawód, w którym się kształcą. Do finału zakwalifikowało się pięć klas, trzyosobowe drużyny odpowiadały na podchwytliwe pytania, przygotowane przez nauczycieli. Jury w składzie: Beata Maciejewska, Agnieszka Mielcarzewicz i Beata Borowiak-Jaźwińska oceniało przygotowanie uczestników konkursu.
Zwyciężyła klasa III Technikum Informatycznego, drugie miejsce przypadło klasie III Technikum Technologii Żywności, a trzecie miejsce klasa II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy oraz karnety na pizzę, a także słodkości.
Turniej uświetnił grą na gitarze Dawid Kowalewski, w przerwie między kolejnymi etapami turnieju pojawiły się pytania do publiczności. Dziękujemy klasom za udział w turnieju, zwycięzcom gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy naszych uczniów.

 

-