.:: POWIAT TENIS STOŁOWY ::.

-

      W dniu 19 marca br. odbyły się II Międzypowiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Ponadgimnazajalnych w Żninie . W zawodach uczestniczyło 28 zawodników i zawodniczek reprezentuj±cych: Zespół Szkół Specjalnych w Żninie, I LO Żnin, ZSE-H Żnin, ZSP Żnin, ZSP G±sawa, ZSP Mogilno, ZSP Janowiec Wlkp. Uroczystego otwarcia dokonali dyrektor ZSP w Żninie pan Leszek Kowalski i powiatowy organizator sportu pan Stefan Fedejko.
Każda ze szkół mogła wystawić dwóch chłopców i dwie dziewczyny, grano systemem rosyjskim do
dwóch przegranych.
      Najlepszym zespołem w klasyfikacji drużynowej okazał sie Zespół Szkół z Mogilna. Zdobyli oni dwa pierwsze miejsca w kategorii chłopców oraz pierwsze i czwarte miejsce w¶ród dziewcz±t.Tytuł sprzed roku obronili Szymon Ciemny i Natalia Tatarczak ( ZSP Mogilno).
Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody ksiażkowe ufundowane przez Księgarnię Pałuck± oraz puchary przekazane przez Starostwo Powiatowe w Żninie.
       Pracę organizatorów została po raz kolejny doceniona przez Zarz±d Powiatu w Żninie, który zakupił stół do tenisa stołowego, a także przez radnego powiatowego pana Roberta Luchowskiego-sponsora drugiego stołu ufundowanego dla szkoły.

Wyniki:
chłopcy:
1. Szymon Ciemny ZSP Mogilno
2. Mariusz Chmielarczyk ZSP Mogilno
3. Remigiusz Płócienniczak ZSP Żnin
4. Karol Kwiatkowski ZSP G±sawa
5. Sebastian Domagalski ZSE-H Żnin
6. Paweł Słodkiewicz ZSP Żnin

dziewczęta:
1. Natalia Tatarczak ZSP Mogilno
2. Katarzyna Szmidt I LO Żnin
3. Joanna Kaczmarek ZSP Gasawa
4. Paulina Łuczak ZSP Mogilno
5. Justyna Strzyżewska I LO Żnin
6. Justyna Wudzińska ZSE-H Żnin

 

-