.:: WYCIECZKA SKARBIENICE  ::.

-

W tym roku uczniowie klas I c TTŻ, I a LP oraz I d ZSZ wraz z wychowawcami: p. Lidią Paprot, p. Iwoną Zielińską i p. Lidią Droszcz przemaszerowali do Skarbienic, aby tam pod kierunkiem p. pedagog Marleny Chojnackiej oraz p. praktykantki uczestniczyć w zajęciach integracyjnych.
Na zorganizowanie pieszej wycieczki było niewiele czasu, ale się udało. Wyruszyliśmy ze szkoły i pomaszerowaliśmy dziarskim krokiem za p. pedagog i p. praktykantką. Próbując nadążyć za paniami z przodu ostatni uczestnicy wycieczki około 9. zameldowali się u p. Siadaka. Tutaj rozpoczęliśmy zajęcia grupowe, które pozwoliły nam zapamiętać swoje imiona (niby banalne, ale jednak niezwykle istotne) i dowiedzieć się czegoś o sobie: o swoich zainteresowaniach, upodobaniach a także o tym, co nas łączy poza tym, że chodzimy do tej samej klasy.
W pełni zintegrowani ochoczo i z wielkim apetytem przystąpiliśmy do konsumpcji smażonych kiełbasek. Później był też czas na sport i zabawy na świeżym powietrzu. Tak, okazuje się, że największą frajdę może sprawić, uwaga, tradycyjna karuzela. W ten sposób spędziliśmy jeden z pierwszych dni w nowej szkole. Jednak, wszystko co dobre, szybko się kończy... a następnego dnia trzeba było wrócić do rzeczywistości.
 

 

 
   

 

-