.:: NAUCZYCIELE - UCZNIOWIE ::.

-

    W czwartek 13 września rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją nauczycieli, a reprezentacją uczniów z ZSP w Żninie.
Mecz dobył się na boisku szkolnym. Reprezentację uczniów tworzyli: Sebastian Kata, Maciej Sikora, Arkadiusz Prusinowski, Janusz Homeja, Tomasz Plaskaty, Dariusz Śliwiński, Patryk Kurowski, Mateusz Brzozowski. W skład reprezentacji nauczycieli weszli: Mariusz Ćwikliński, Dariusz Berdysz, Paweł Kwaśniewski, Marek Góralski, Jarosław Gmerek, Robert Cieniawa, ks. Rafał Hordik .Mecz sędziował Tomasz Wysocki.
    W pierwszej połowie nauczyciele mieli wiele dogodnych sytuacji lecz nie potrafili oddać celnego strzału. Uczniowie byli zaskoczeni tak dobrą grą nauczycieli. Nie spodziewali się tak trudnego spotkania. Lecz to uczniowie zeszli na przerwę prowadząc 1:0 po strzale Arkadiusza Prusinowskiego. Druga połowa była jeszcze ciekawsza. Nauczyciele nieustannie nacierali na bramkę rywala lecz nie mogli zakończyć akcji, a uczniowie bezlitośnie wykorzystywali nadarzające się okazje i czterokrotnie bramkarz nauczycieli wyciągał piłkę z siatki. Ostatecznie starcie uczniów z nauczycielami zakończyło się wynikiem 5:2. Po meczu rozegrano konkurs rzutów karnych, w którym również triumfowali uczniowie 3:2.
     Nauczyciele i uczniowie postanowili połączyć siły i 26.09.2007r. zmierzyć się z Policją w ramach akcji "Stop Przemocy".
 

-