.:: POŁOWINKI ::.

-

     
 JUŻ POŁOWA ZA NAMI… - POŁOWINKI 2007

W sobotę 13 stycznia br. w restauracji „Pałucka” w Bożejewicach odbyły się połowinki klas II LO i IIIa TM. Około 1900, kiedy do lokalu dotarli już prawie wszyscy goście, na rece wychowawców: p. Aliny Frankowskiej (II LO) i p. Hieronima Kupidury (IIIa TM) złożyliśmy podziękowania za wspólne chwile, zarówno dobre, jak i te mniej radosne. Życzyliśmy sobie także kolejnych, ale już tylko sympatycznych, przeżyć.

Następnie zasiedliśmy przy pięknie zastawionych stołach, by się posilić przed rozpoczęciem części tanecznej.

W rolę dj-a wcielił się nasz szkolny kolega Karol Najsztub. Wybór utworów dla tak wymagającej młodzieży, był nie lada wyzwaniem, ale parkiet zawsze był pełen. Atmosfera panująca na sali nie pozwalała spokojnie siedzieć, więc można było zobaczyć naszych roześmianych i roztańczonych wychowawców, opiekunów, a także pana Dyrektora Leszka Kowalskiego, który uświetnił swoją obecnością nasze spotkanie. Tylko jeden „rodzynek” nie zatańczył nawet jednego „kawałka” (ciekawe, dlaczego?) – ma czego żałować, opuściła go świetna zabawa!

Około 2400 muzyka ucichła, a na salę „wjechał” przepyszny tort, ufundowany przez p. Grażynę Gutowską, która była sponsorem połowinkowych wypieków. Wszystkie łasuchy były bardzo wdzięczne za tą porcję słodkiej energii.

Niestety, to, co miłe szybko się kończy…Gdy zegar wybił 100, towarzystwo było nadal pełne ochoty do zabawy, ale pokornie przyjęło informację o zakończeniu połowinek.

Zabawa była bardzo udana. Bardziej się zżyliśmy i wspólnie z nauczycielami stworzyliśmy „zgraną paczkę”. Wszystkim klasom życzymy równie wspaniałych spotkań. To naprawdę superowa forma integracji klasy!

Nasze połowinki mogły się odbyć dzięki naszym kochanym rodzicom, których na imprezie reprezentowali: p.Danuta Pawłowska, p. Krystyna Jakubczak i p. Adam Lasecki, wychowawcom i, oczywiście, panu Dyrektorowi.

Dziękujemy!!!   

 

-