.:: KONCERT CHARYTATYWNY  ::.

-

       Dnia 12 maja br. w Żnińskim Domu Kultury, odbył się koncert charytatywny na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Łopienna. Koncert ten zgromadził blisko setkę osób, które świetnie bawiły się przy rockowej i hip-hopowej muzyce.
     Zespołem rozpoczynającym imprezę był Adwerse, grający muzykę rockową. Adwerse istnieje 2 lata i już może poszczycić się występem na Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji 2007.W skład tego zespołu wchodzą: gitarzysta M. Grzechowiak, basista M. Pawlicki i perkusista P. Pilanowski.
     Drugim zespołem, grającym muzykę rockową, był Niuss posiadający w składzie piękną i utalentowaną Agnieszkę Pietrzak. Swoją działalność, zapoczątkowali juz 7 lat temu, ale zespół w obecnym składzie istnieje od 3 lat. Wielkim sukcesem Niuss-a, było zajęcie pierwszego miejsca na prestiżowym Road Meetenig w Damasławku w 2006roku. Hot i CHzp to zespoły hip-hopowe, o świetlanej przyszłości. W pierwszym z nich występuje Salomon i Tymek.
Ich rap wpada w ucho i długo jeszcze ją sobie nucimy. Natomiast CHzp to zespół istniejący 2 lata i składający się z wielu młodych artystów: Godiego, Prd, Saliego,Uminy,Kuriego i Piguły.W składzie tym znalazło się również miejsce dla wokalistki Aliny Wybornej.
   Mimo, kiepskiej pogody imprezę tą można zapisać do tych udanych, a to ze względu na świetnych żnińskich wykonawców. Cieszmy się więc, że i my Żninianie mamy ludzi utalentowanych, potrafiących coś pokazać-pokazać coś naprawdę dobrego!
                       


 

 


   

 

 
-