.:: MAŁE FORMY TANECZNE ::.

-

      W Pierwszy Dzień Wiosny 21.03.06 r.odbył się w naszej szkole konkurs Małych Form Tanecznych zorganizowany przez p. B. Nowak i nauczycieli wychowania fizycznego. Zawody otworzył pan dyrektor L. Kowalski, a imprezę prowadziły nasze koleżanki z II LO -Joanna Cieślak i Marta Ciszewska.
       W konkursie udział wzięły zespoły z  klas: I LO, Ia LP, Ic TTŻ i II LO. Dziewczęta nie miały łatwego zadania. Musiały najpierw wybrać utwór muzyczny, następnie opracować choreografię, a potem nauczyć się wykonywać poszczególne kroki w odpowiednim rytmie. W jury zasiedli: p. Anna Szkutnicka, p. Edyta Szustak-Ławińska, p. Beata Nowak, p. J.Gmerek, a przewodniczył dyr. L.Kowalski.
      W ogólnej punktacji brano pod uwagę wybór utworu, strój, choreografię i interpretację ruchową. Wiosenną atmosferę imprezy było widać nie tylko na twarzach uczniów, ale też i nauczycieli, którzy przybyli na salę gimnastyczną. W takt dobrej muzyki bawili się wszyscy, którzy byli w szkole. Na zakończenie konkursu przewodniczący jury ogłosił wyniki.
I miejsce - II LO
II miejsce - I c TTŻ
III miejsce – Ia LP i I LO
Nagrodą specjalną dla pierwszego miejsca był jeden dzień bez pytania.

Drużyna zwycięzka:
Flicińska Joanna, Głowska Marta, Koc Joanna, Kraczek Magda, Nowak Ewelina, Obiała Patrycja, Płażewska Weronika, Polaczyk Joanna, Posadzy Małgorzata, Przewoda Kamila, Zaborowska Anna, Zamiar Małgorzata, Kuras Danuta
 

 

 

 


   

 

-