.:: KONKURS "MOJE ZAINTERESOWANIA, MOJA PRZYSZŁOŚĆ" ::.

-

      W piątek 28 kwietnia 2006r. w Żnińskim Domu Kultury rozstrzygnięty został konkurs pt. „Moje zainteresowania, moja przyszłość”. Komisja konkursowa w składzie: dyr. mgr inż. Jacek Owsianny – przewodniczący oraz członkowie: mgr Anna Szkutnicka, mgr inż. Romana Kapuścińska, mgr inż. Edyta Szóstak-Ławińska, mgr Alina Frankowska i mgr inż. Adam Grzelczak przyznała 5 wyróżnień. Otrzymali je:

uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Żninie – Artur Milejczak (opiekun p.Anna Koszutowska);

reprezentant gimnazjum w Lubostroniu – Piotr Kozłowski i jego szkolny kolega Jakub Marciniak (opiekun p.Waldemar Fercho);

przedstawicielka Gimnazjum Publicznego nr 2 w Żninie – Kinga Janka (opiekun p.Leszek Siwiec);

oraz uczennica Gimnazjum nr 3 w Żninie – Daria Olińska (opiekun p. Marcin Nowak).

III nagrodę otrzymał autor strony WWW, charakteryzującej się bardzo bogatą i rozbudowaną treścią oraz czytelną formą: przedstawiciel Gimnazjum Publicznego im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wlkp. - Rafał Tyranowski (opiekun p.Elżbieta Sobczak).

Na II-im miejscu sklasyfikowana została praca, w której Komisja doceniła przede wszystkim osobisty charakter zamieszczonych informacji oraz samodzielność konstrukcyjną strony i jej estetykę. Nagrodę tę otrzymała uczennica Gimnazjum Publicznego nr 2 w Żninie -  Agnieszka Dufrat (opiekun p.Leszek Siwiec).

Zgodnie z regulaminem konkursu najważniejszym kryterium oceniania prac była ich zgodność z tematem. Pierwszy wątek, czyli zainteresowania, prezentowany był w każdej pracy, gorzej z informacjami dotyczącymi związku tego hobby z marzeniami o przyszłości. Strona WWW, która pod tym względem pozytywnie się wyróżniała, a jednocześnie była poprawna konstrukcyjnie i przejrzysta, otrzymała pierwszą nagrodę. Jej autorem jest uczeń Gimnazjum nr 1 w Barcinie – Tomasz Dzbański, który zafascynowany jest komputerami i chce w przyszłości zostać programistą (opiekun p.Tomasz Woźnicki).

Wszystkim osobom, które zaangażowały się w konkurs serdecznie dziękujemy i życzymy wielu sukcesów.

Realizatorzy projektu

 


 

 


   

 

-