.:: WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO ::.

-

   XII Szkolna Wycieczka w Tatry w dniach 15 – 20 czerwca liczyła 31 uczestników. Przez 14 godzin kulaliśmy się koleją do Zakopanego, ale nagrodą był widok ośnieżonych tatrzańskich szczytów w porannym słońcu. A potem poszło:
Dzień II – wejście na Gubałówkę i pierwsza burza, potem szaleńczy zjazd po gliniastych zboczach – bez nart oczywiście.
Dzień III – zwiedzanie Tatr zaczynamy od ich podziemi: Jaskinia Mroźna, ale to dla dzieci, Jaskinia Raptawicka z przyjemnymi łańcuchami, Jaskinia Mylna – na początku awangarda dogoniła ariergardę, a potem na kolana i przed siebie, Jaskinia Smocza – dowiedzieliśmy się co to jest ciemność.
Dzień IV – rankiem spotkała nas kara (padał deszcz i nici z wyjścia na Giewont, ale po spacerze tatrzańskimi dolinami spotkała nas nagroda: na Wielkiej Krokwi kibicowaliśmy Robertowi Mateji, Adamowi Małyszowi w letnich zawodach na igielicie, potem koncert Grzegorza Markowskiego i zespołu Perfekt na Równi Krupowej, a dzień zamknął pokaz ogni sztucznych – wystarczy?
Dzień V – ubieramy się ciepło i hajda na obiecany Giewont – krzyż bardzo ładny ale chmury zasłoniły całą resztę, wieczorem: „Wsiąść do pociągu byle jakiego…”
Dzień VI – było miło, ale się skończyło.
 

 

                                      

                              

                    

 
-