.:: SELEKCJA ::.

-

    6.03.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbyło się spotkanie uczniów z chor. rez. Rafałem Barczyńskm. Pan Rafał aktualnie jest już na wojskowej emeryturze ale czynnie pracuje jako instruktor w COMBAT 56- słynnej na cały kraj grze SELEKCJA.
    Selekcja to gra dla wszystkich śmiałków, którzy mają ukończone 18 lat. To przygoda, która zaczyna się od prostego mejlowego zgłoszenia do programu a kończy się na pięciodniowej morderczej i ekstremalnej przygodzie na poligonie w Drawsku Pomorskim. Pan Rafał opowiadał jakie ciekawe rzeczy mogą spotkać uczestnika w grze SELEKCJA. Od przepraw przez bagna, poprzez nocne 20km marsze z plecakiem, kilkudziesięciominutowe ćwiczenia interwałowe jak i skoki z helikoptera do wody czy jazda opancerzonym transporterem „ROSOMAK”. Pan Rafał mówił o tym, że gra ta bardzo często pokazuje uczestnikom, że swoje słabości bardzo często można pokonywać – tylko trzeba chcieć! Na słowach się nie skończyło. Pan Rafał wyświetlił uczniom bardzo ciekawy film z gry SELEKCJA z 2010 roku.
   Wszystkim uczniom zgromadzonym w sali bardzo przypadło do gustu spotkanie z instruktorem SELEKCJI. Na koniec były pytania od uczniów, skromne podziękowania i wspólne zdjęcie. W zajęciach z Panem Rafałem uczestniczyły klasy IV TI, III TM, II TM, III ZSZ. Na koniec Pan Dyr. podziękował Panu Rafałowi za wystąpienie.
   Spotkanie z Rafałem Barczyńskim zorganizował nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP Paweł Kwaśniewski.

-