.:: PŁOMIENIE ZSZ ::.

-

W piątek, 14 czerwca pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Uroczyste zakończenie rozpoczęliśmy od ślubowania absolwentów i odśpiewania hymnu.
Później przyszedł czas na jubileuszową piątą galę wręczania Płomieni Zasadniczych Szkół Zawodowych. Jak zwykle nie zabrakło niezwykłych gości. Płomienie w kategorii miss i mister wdzięku wręczyła Małgorzata Kożuchowska. Natomiast statuetkę w kategorii społecznik odzyskał polski detektyw w sutannie, czyli Ojciec Mateusz, który wspaniałomyślnie wybaczył złodziejowi jego czyn. Nie możemy też zapomnieć, że aresztowania dokonał starszy sierżant Nocul, który zatrzymał złoczyńcę, by doprowadzić go do aresztu. W związku z tym, że naukę w naszej kończyli fachowcy jednym z gości był zdobywca tytułu Sprzedawca roku 2012, który w rewelacyjny sposób wybrnął z tzw. trudnej sytuacji z klientem (Patryk czym zachwycił prowadzących. Na koniec swoimi gestami rozbawił gości Charlie Chaplin, który wręczył Płomienie w kategorii dowcipniś. Tym razem przyznano także Płomień Specjalny dla warsztatów szkolnych, którego na ręce kierownika Karola Osucha wręczyła Lidia Droszcz dziękując za projekt statuetki i pięcioletnią współpracę.
Po części artystycznej głos zabrał pan dyrektor Leszek Kowalski oraz pan wicestarosta Robert Luchowski, którzy życzyli absolwentom wielu sukcesów życiowych. Następnie pan dyrektor wręczył nagrody za dobre wyniki w nauce oraz świadectwa ukończenia szkoły. Na zakończenie przypomniał zasady obowiązujące na egzaminach zawodowych. Później było chwila dla fotoreporterów i zdjęcia klasowe. I trzeba było się rozstać.  L

Galę prowadzili:
Joanna Matuszak (ITZiUG)
Przemysław Gołdyn (II A ZSZ)

Jako goście wystąpili:
Małgorzata Kożuchowska, Pan Mistyfikacja, Charlie Chaplin: Maciej Wiecha (III TI)
Ojciec Mateusz, Sprzedawca roku 2012: Szymon Sip (I a TM)
Starszy sierżant Nocul, Klient: Patryk Olejniczak (III TI)

Sprawy techniczne ogarniał:
Piotr Lewandowski
Nad całością czuwały: pani Lidia Droszcz i pani Iwona Zielińska. Uff.. J

-