.:: MECZE WOŚP ::.

-

Tradycja rozgrywania meczy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sięga w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie kilkunastu lat. W tym roku również odbyły się dwa mecze między uczniami i nauczycielami. Jako pierwszy rozegrano mecz siatkówki. Grano do dwóch wygranych setów. W pierwszym wygrali nauczyciele, drugi należał do uczniów. W decydującym trzecim secie reprezentacja uczniów okazała się lepsza i tym samym wygrała cały mecz 2:1. Po krótkiej przerwie belfrzy chcieli się zrewanżować podczas gry w koszykówkę. Mecz był bardzo zacięty a grający bardzo skuteczni w rzutach z dystansu. Pomimo ambitnej walki do końca, nauczyciele przegrali dwoma punktami 28 do 30. Kibicie , którzy chcieli obejrzeć zmagania wpłacali symboliczną złotówkę, dołożyli się także nauczyciele i razem zebrano 280zł.