.:: ZAJĘCIA INTEGRACYJNE SKARBIENICE ::.

-

     Zajęcia integracyjne w ZSP stały się już tradycją naszej szkoły. Celem tych spotkań jest zawsze dobra zabawa a przede wszystkim poznanie swoich kolegów i koleżanek z klasy oraz rówieśników z klas pierwszych.
      W tym roku do Skarbienic wybrały się klasy: I TI z wychowawcą p. Józefem Ksieniewiczem i I TŻiUG z wychowawcą p. Beatą Borowiak-Jaźwińską.
     Organizatorem była pani pedagog Marlena Chojnacka, towarzyszyli nam również pan Mariusz Ćwikliński oraz pani praktykantka Anna Kawczyńska, studentka psychologii.

     Spod szkoły wyruszyliśmy 18 IX 2012 r., po drodze uczniowie nawiązali już pierwsze znajomości i maszerowali wesoło śpiewając. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10:20, gdzie powitał nas w swoim gospodarstwie agroturystycznym pan Stanisław Siadak.

     Klasom zostały przydzielone różne zadania. Podczas, gdy jedni grali mecz piłki siatkowej, inni bawili się w bezludną wyspę, sałatkę owocową i kalambury.
     Następnie uczniowie przygotowywali piosenkę o swojej klasie. Po tak wyczerpujących zajęciach czekały na nas pyszne kiełbaski z grilla i gorąca herbata. Po wspólnym posiłku nastąpiła prezentacja uprzednio przygotowanych piosenek i pamiątkowe zdjęcie.

We wszystkich konkurencjach zwyciężyła klasa I TŻiUG.
     Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a przede wszystkim lepiej poznaliśmy.
     Mamy nadzieję na kolejne tak udane wspólne spotkania.

 

-