.:: SKARBIENICE 2011 1TI, 1LO ::.

-

     Dnia 9 września tego roku, odbyło się spotkanie integracyjne klas pierwszych TI oraz LO. Uczniowie wraz z wychowawcami i opiekunami wyruszyli z pod szkoły o godzinie 9:00 a celem tego marszu było gospodarstwo agroturystyczne w Skarbienicach Pana Stanisława Siadaka.
W drodze do Skarbienic "towarzyszyła" nam muzyka i śpiew. Głównym wokalistą i gitarzystą był kolega z ITI Dawid Kowalewski. Śpiewaliśmy słynne polskie jak i zagraniczne piosenki.
     W Skarbienicach byliśmy o godzinie 9:50. Na miejscu czekał na nas właściciel oraz stół, przy którym można było śmiało usiąść, odpocząć po wyczerpującym marszu i napić się gorącej herbaty lub kawy.
Gdy uczniowie wypoczęli do wspólnej zabawy zaprosiła nas Pani pedagog Katarzyna Karolak. Na początku przedstawiliśmy się i poznaliśmy imiona koleżanek i kolegów z klasy. Gdy mniej więcej się kojarzyliśmy tańczyliśmy w parach taniec, który nikt nie potrafił nazwać a tym bardziej zatańczyć. Mimo, iż nam taniec nie wychodził bawiliśmy się niemiłosiernie.
     Zmęczeni rozgrzewką mogliśmy posilić się kiełbaska z grilla i bułką z piekarni :) zajadaliśmy się wszyscy i rozmawialiśmy. Po sowitym posiłku zostaliśmy podzieleni na grupy w zależności od tego, jakiej muzyki słuchamy. Każda grupa miała za zadanie wymyślić i wykonać piosenkę na temat spotkania integracyjnego.
     Wszyscy się dobrze bawiliśmy a przede wszystkim dobrze się poznaliśmy. Na koniec chętni mogli pograć w siatkówkę plażową oraz w piłkę nożną. Miejmy nadzieje, że to nie jest ostatnie wspólne wyjście tego typu.

 

-