.:: SKARBIENICE 2011 ::.

-

     Zajęcia integracyjne są istotnym elementem wychowawczym. Ważne jest również, aby uczniowie czuli się w szkole doceniani, bezpieczni, mogli wykazać się nie tylko wiedzą, ale i swoimi talentami, nawiązywali nowe znajomości i przyjaźnie.
W tym roku do Skarbienic wybrały się klasy I TM z wychowawcą Mariuszem Ćwiklińskim, I TTŻ z wychowawcą Moniką Zakrzewską, I ULO z wychowawcą Tomaszem Wysockim i Ie ZSZ z wychowawcą Anną Szkutnicką; organizatorem wycieczki była pani pedagog Marlena Chojnacka.

Spod szkoły wyruszyliśmy 12 IX 2011, grupę prowadziły dziewczyny z I TTŻ. Już po drodze widać było, że uczniowie dobrze się bawią i czują w swoim towarzystwie. Na miejsce bezpiecznie dotarliśmy około godziny 11.00. Klasom zostały przydzielone różne zadania. Kiedy jedni grali mecz piłki siatkowej, inni bawili się w bezludną wyspę, sałatkę owocową, rymowanki, anonimowe wizytówki, odbicie lustrzane, wykonywali również plakat i piosenkę na cześć swojej klasy. Uczniowie mogli także sprawdzić się w przygotowanych przez pana T. Wysockiego oraz M. Ćwiklińskiego konkurencjach sportowych, takich jak: mecz piłki nożnej, przeciąganie liny, bieg z szarfami. W tym roku bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z I TM.
O miłą i domową atmosferę zadbał właściciel gospodarstwa agroturystycznego pan Stanisław Siadak.

 

-