.:: ZAKOŃCZENIE GRANTU JUDO ::.

-

     21 listopada zakończył się trwający od marca projekt grantowy pt. „Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego”.
     W projekcie wzięło udział 20 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Młodzi adepci mieli okazje poznać historię judo, techniki: Nage Waza (rzuty nożne), Te Waza (rzuty ręczne), oraz Kate Waza (trzymania), Konsetsu Waza (dźwignie), Shime Waza (duszenia). Wykorzystując poznane umiejętności rozwijali zainteresowania w sposób aktywny.
     Na uroczystości podsumowującej projekt czterech najwytrwalszych zawodników Krzysztof Maciejczak, Gracjan Grzechnik, Filip Gorący, Przemysław Klockowski przystąpili do egzaminu na 6 kyu. W skład komisji egzaminacyjnej weszli: instruktor judo pani Marlena Chojnacka, trener pan Zbigniew Dolski, wicestarosta pan Robert Luchowski.
     Wraz z projektem nie kończy się przygoda z judo. Dzięki uprzejmości pana dyrektora Leszka Kowalskiego zajęcia mogą odbywać się dalej. Wielu miłośników judo obiecało, że zasponsoruje zakup maty.
     Treningi odbywają się w poniedziałki od 15:05 do 16:30. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego spędzania czasu na zajęciach sportowych.

 

-